Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce – stavebnictví

referenční číslo: 55427 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s obchodem v oblasti stavebnictví nebo TZB? Umíte jednat s developery, projektanty nebo architekty? Máte zkušenosti s akvizicí nových klientů a nevadí Vám se za nimi vydat na schůzku? Chcete pracovat pro zavedenou společnost, která jde s trendy moderní doby?

Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí společnosti na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – STAVEBNICTVÍ (až 65.000 fix + provize)

Náplň práce

  • Vyhledání a oslovení nových klientů, komunikace se stávajícími klienty
  • Jednání převážně s developery, projektanty nebo architekty
  • Návrh vhodného řešení a produktu dle potřeb klienta
  • Cestování ke klientům
  • Zpracování cenových nabídek, obchodních smluv a další administrativa

Požadujeme

  • Ideálně technické vzdělání, ale není podmínkou
  • Proaktivitu a chuť aktivně obchodovat a oslovovat nové klienty
  • Znalost anglického jazyka pro vedení obchodních jednání
  • Ochotu cestovat na schůzky ke klientům
  • Zkušenosti z oblasti obchodu, ideálně technického produktu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Volno navíc (sick days)
  • Systém Cafeterie
  • Služební vůz i k soukromému využití
  • Provize z prodeje, které nejsou zastropované
  • Telefon i notebook i k soukromému využití
  • Školení a kurzy
  • Možnost kariérního růstu není jen planý slib :)
  • Příspěvek na stavování
  • Odměny při pracovním výročí nebo za doporučení zaměstnance
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zázemí krásných a moderních kanceláří
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Obchod, prodej, nákup