Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce -stabilní firma s vlastním know how #J1zW7

referenční číslo: 65e08eacd2e3b0da9feb5cb5 | aktuálnost: 30.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jste komunikativní, zajímá Vás obchod a jste technicky orientovaný/á? Pak se nám ozvěte, hledáme šikovného kolegu do fajn týmu obchodníků. Nabízíme motivující mzdu s bonusy a mnoho dalšího.
Náplň práce:
- Prezentace firmy, jednání s obchodními partnery
- Zpracovávání obchodních případů, organizace technických a komerčních jednání, uzavírání kontraktů
- Péče o stávající zákazníky a rozvoj obchodních vztahů
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních zákazníků
- Podíl na tvorbě prodejní strategie pro svěřená teritoria a tržní segmenty a její vyhodnocování
- Spolupráce s ostatními členy obchodního týmu a vedením společnosti
- Komplexní přehled o obchodním případu od poptávky až po instalaci

Požadujeme

- Středoškolské vzdělání
- Chuť neustále si rozšiřovat znalosti v oblasti technického produktu
- Organizační a komunikační schopnosti
- Prozákaznický přístup
- Praxe v oblasti obchodu výhodou
- Dobrá znalost práce na PC, Microsoft Office
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivně)

Nabízíme

- Motivující finanční ohodnocení s bonusy - dle zkušeností
- Automobil
- Dotované závodní stravování
- Individuální rozvržení pracovní doby
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Vlastní organizace náplně práce
- Mobilní telefon, notebook
- Prostor pro seberealizaci
- Možnost budování kariéry v oblasti prodeje komplexních výrobních zařízení
- Práci na zajímavých projektech ve firmě s vlastním know-how
- Pestrou pracovní náplň
- Možnost vzdělávat se a rozvíjet své znalosti

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita