Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce se služebním automobilem

referenční číslo: 41970 | aktuálnost: 12.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

 Jste komunikativní a práce s lidmi je vaše hobby? Máte obchodního ducha a dobrý tah na branku?   Pro mezinárodní společnost zabývající se prodejem krmiv v zemědělství hledáme obchodníka/obchodnici pro Střední Čechy s přesahem na sever. Pokud se chcete o dané pracovní nabídce dozvědět více, určitě nám zašlete Váš životopis.
péče o stávající klienty  prezentace produktů v lokalitě: Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Hradec Králové vyhledávání i nových obchodních příležitostí v rámci svěřeného kraje práce 2 dny na HO, 3 dny v týdnu v terénu reporting spolupráce na organizaci a účasti na seminářích a výstavách

Požadujeme

minimálně ukončené středoškolské vzdělání (např. zootechnika nebo VET,  VŠ zemědělská) komunikativní osobnost zkušenost s obchodnní činností praxe v zemědělství výhodou ŘP B

Nabízíme

mzda 50 000 - 70 000 Kč (dle zkušeností) služební automobil i k soukromým účelům  mobilní telefon a notebook 2 dny v týdnu práce na HO stravné v podobě diet 13. plat  bonusy k platu 25 dní dovolené po 1. roce působení ve firmě výhoda menšího kolektivu práce ve stabilní mezinárodní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup