Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce s polštinou (55.000 Kč+prémie)

referenční číslo: 53845 | aktuálnost: 22.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte elektrotechnické vzdělání a zkušenosti jako obchodní zástupce? Mluvíte polsky a cestovat za zákazníky Vám nevadí? Chcete pracovat na projektech z oblasti energetiky a máte znalost systému SAP?

Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí obchodního týmu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S POLŠTINOU (55.000 Kč+prémie)

Náplň práce

  • Akvizice nových klientů a péče o stávající klienty
  • Zpracování podkladů a tvorba nabídek
  • Analýza a monitoring trhu
  • Cestování k zákazníkům v rámci Moravy a Polska

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání elektrotechnického technického směru
  • Orientaci v elektru a energetice
  • Praxi na pozici Obchodního zástupce
  • Polský jazyk na komunikativní úrovni
  • Elektrotechnická vyhláška výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Práci z domova
  • Příspěvek na stravování
  • Vánoční odměny
  • Výhodné firemní tarify
  • Příspěvek na sport
  • Prémie a bonusy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost výuky cizích jazyků
  • Přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha
  • Práce z domu - možnost kanceláře v Ostravě

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup