Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce s němčinou

referenční číslo: 53933 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete využívat ke své práci německý jazyk a zlepšovat se v obchodních dovednostech? Ano? Připojte se k nám a nechte si s administrativou pomoci od naší obchodní referentky.
Odpovědnost za zahraniční obchod pro německy mluvící země Domlouvání nových zakázek a péče o svěřené portfolio zákazníků Kontrola faktur a jejich splatnost Komunikace se zákazníky ohledně reklamací Příprava kalkulace cen s ředitelem společnosti Služební cesty 2-3 do měsíce do zahraničí služebním autem

Požadujeme

Znalost NJ (denní komunikace s klienty) SŠ vzdělání Zkušenost v obchodní sféře a praxe na obchodní pozici výhodou

Nabízíme

25 dní dovolené Příspěvek na dojíždění do zaměstnání Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování (zvýhodněné ceny obědů /vlastní závodní jídelna) Odborné, rozvojové a jazykové vzdělávání Roční odměny (bonusy) v závislosti na hospodářském výsledku
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup