Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce s AJ | strojírenství | 13. plat

referenční číslo: 54369 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme technicky orientovaného obchodníka, který hovoří anglicky! Pokud hledáte stabilní tým, přátelské prostředí a zajímavé odměny, dejte mi o sobě vědět. :-)
obchodování s hutním materiálem vyhledávání nových obchodních příležitostí zodpovědnost za vedení obchodního případu vyjednávání a uzavírání kupních smluv spolupráce s back officem

Požadujeme

vzdělání technického nebo obchodního praxe alespoň 1 rok na obchodní pozici řidičský průkaz sk. B znalost AJ na B2 znalost práce na PC (MS Office) prezentační, prodejní a organizační schopnosti pracoviště: Bruntálsko

Nabízíme

13. plat 25 dní dovolené mzda + odměny služební vůz i k soukromým účelům příspěvek na stravování odměny při pracovních výročích příjemné pracovní prostředí možnost jazykového vzdělávání systém firemního vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup