Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce s aj/nj - kolečka, kladky (40-60.000 Kč)

referenční číslo: 40867 | aktuálnost: 20.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste obchodník, který se nebojí komunikovat se zákazníky po celé České republice? Vyhovuje Vám být "4 dny na cestách" a 1 den v kanceláři? Anglický nebo německý jazyk pro Vás není překážkou?

Pak je tato pozice určena právě Vám!!

Významná společnost v průmyslovém oboru hledá novou pracovní posilu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ/NJ - KOLEČKA, KLADKY (40-60.000 Kč)

Náplň práce

  • rozvíjení dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky
  • prodej produktů - kolečka a kladky
  • akvizice nových zákazníků
  • technické poradenství
  • spolupráce při prezentaci společnosti
  • cestování za zákazníky a příprava plánů cest

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • základní obchodní znalosti a zkušenosti
  • středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat v rámci ČR
  • komunikativnost, obchodní dovednosti, samostatnost

Nabízíme

  • 13. mzdu
  • zázemí stabilní společnosti
  • služební automobil
  • notebook
  • mobil + neomezené volání
  • týden dovolené navíc
  • 2 dny sickdays
  • odborné školení a jazykové kurzy
  • teambuildingové akce
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: dle místa bydliště (Čechy, centrála v Brně)

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup