Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - prodejce zemědělské techniky John Deere

referenční číslo: 45043 | aktuálnost: 15.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vaše práce bude rozmanitá, od každodenních rutin až po spolupráci na zajímavých výstavách a veletrzích.
prodej zemědělské techniky značky John Deere, Kramer a další, komunikace a osobní kontakt s obchodními partnery, zpracování poptávek, vyhotovování nabídek, tvorba kalkulací, udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, účast na výstavách a veletrzích, polních dnech, výjezdech a exkurzích u výrobců zemědělské techniky,

Požadujeme

min. SŠ vzdělání (zemědělský obor výhodou), praxe na pozici obchodního zástupce pro zemědělskou techniku, ŘP skupiny B je podmínkou, časová flexibilita, obchodní cit, uživatelskou znalost prostředí Windows a MS Office, výhodou je znalost informačního systému Helios Green, znalost angličtiny a ridičský průkaz skupiny T a BE,

Nabízíme

základní měsíční mzda cca 30 000 Kč, provize z prodeje, roční odměny, služební automobil a mobilní telefon i k soukromým účelům, dovolená 5 týdnů, stravenkový paušál 130 Kč za den, příspěvek na penzijní připojištění 2 000 Kč měsíčně, profesionálního zaškolení – John Deere University, přátelský kolektiv, firemní akce,
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 37 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup