Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce - prodej vín | celá ČR

referenční číslo: 53920 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro významného klienta zabývajícího se dovozem a distribucí těch nejlepších moldavských vín hledáme obchodníka srdcem i duší. Reprezentativního člověka s příjemným vystupováním a plného energie, který doplní náš malý tým.
Komunikace s odběrateli Prodej vín, dohled nad distribucí Péče o stávající zákazníky Vedení obchodních jednání Obnova kontaktů a hledání nových příležitostí v oblasti maloobchodu i velkoobchodu

Požadujeme

Ukončené SŠ vzdělání s maturitou ŘP sk. B - jste aktivní řidič Zkušenosti s prodejem výhodou, ne podmínkou Pokročilá znalost anglického jazyka Jste komunikativní a schopný navazovat dlouhodobé vztahy se zákazníky Máte reprezentativní a profesionální vystupování Aktivně a pečlivě přistupujete k pracovním povinnostem

Nabízíme

Nabídka práce na pracovní smlouvu Nástupní mzda 40 000 Kč/ měsíc 5 týdnu dovolené Služební vozidlo Firemní telefon, notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup