Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro zemědělský sektor

referenční číslo: 53269 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro perspektivní a dynamicky se rozvíjející firmu specializující se na výrobu chemických produktů, hledáme Obchodního zástupce, který bude hrát klíčovou roli v komunikaci se současnými i potenciálními zákazníky.
Náplň práce Zajištění prodeje širokého spektra produktů pro zemědělský sektor od renomovaného mezinárodního výrobce, včetně hnojiv a agrochemikálií s etablovaným trhem Formulace a implementace strategie pro trh Komunikace ohledně plánování, produktového portfolia, inovací a dalších relevantních oblastí Hlavní úloha v komunikaci se zákazníky prostřednictvím různých kanálů, včetně osobních setkání

Požadujeme

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, zemědělské vzdělání nutné Zkušenost v obchodu v zemědělském sektoru Silné obchodní a komunikační dovednosti Řidičský průkaz skupiny B a ochota k cestování

Nabízíme

Osobní automobil i k soukromému užití Služební notebook a telefon Částečně flexibilní pracovní doba Motivující finanční ohodnocení včetně čtvrtletních bonusů Týden dovolené navíc Příspěvek na stravování Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění Široký balíček benefitů v rámci Cafeterie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup