Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro zahraničí, neomezené bonusy #GUDCI

referenční číslo: 65faabca39954a446b26d6f9 | aktuálnost: 23.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jste technicky orientovaný/á a zároveň máte obchodního ducha? Dokážete vysvětlit i složitější technické koncepty jednoduchým a srozumitelným způsobem? Připojte se k malému, ale šikovnému týmu a buďte klíčovým obchodním spojením mezi technickými řešeními a potřebami zákazníků. Nabízíme zázemí ryze české stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, auto, odborné zaškolení aj. benefity.
Náplň práce:
- vyhledávání a akvizice nových zákazníků v Německu, nebo v rámci ČR/SR - dle domluvy
- aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, přímý prodej sortimentu
- jednání se zákazníky (návrh technického řešení, technická specifikace, podpora…), zjišťování jejich potřeb
Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy.
Kanceláře jsou přímo v Brně.

Požadujeme

- Technické vzdělání nebo alespoň technickou orientaci
- Výborné komunikační schopnosti
- AJ/NJ - schopnost vést obchodní jednání - v příp. zahraničního obchodu
- Zkušenost na obchodní pozici (B2B prodej)
- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

- Stabilní fixní mzdu a motivující variabilní ohodnocení dle výkonu (bez omezení)
- Služební automobil, notebook, telefon
- Příspěvek na stravování
- Kafetérie
- Konkurenceschopné postavení na trhu
- Zajímavé a stabilní produkty
- Odborná školení
- Sick-days
- Firemní teambuildingy
- Příjemné a přátelské pracovní prostředí

Mzda: 45 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita