Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro námořní a leteckou dopravu (region Čechy)

referenční číslo: 53557 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme vášnivého obchodníka/obchodnici, který/á se nebojí vyplout na vlny obchodního moře a vysoko létat v oblasti letecké přepravy!
Obchodní péče o stávající portfolio zákazníků (zejména v terénu) v regionu Čechy. Akvizice nových zákazníků v oblasti námořních a leteckých přeprav. Budování dlouhodobých partnerství s klienty. Práce v CRM.

Požadujeme

Zkušenosti v oblasti logistiky (námořní nebo letecké). Komunikační dovednosti a schopnost navázat a udržovat obchodní vztahy. Výbornou orientaci v terénu a chuť cestovat. Komunikace v anglickém jazyce (úroveň B2)

Nabízíme

roční bonus na základě výsledků smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba home office možný 1-2 týdně příspěvek na stravování příspěvek 500 Kč na penzijní připojištění příspěvek na Multisport kartu příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeterie) velmi zvýhodněný mobil tarif firemní společenské akce smlouva na HPP nástup možný ihned či dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika