Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro Moravu se služebním automobilem (strojírenství)

referenční číslo: 54655 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete se stát součástí týmu, který pracuje s prémiovým produktem pro celosvětového lídra trhu? Hledáte prostředí menší firmy, kde Vám umožní kariérně se posouvat? Pakliže jste člověk s technickým backgroundem, baví Vás aktivní komunikace se zákazníky a máte angličtinu, dejte nám o sobě vědět.
péče o stávající klienty rozvoj obchodních aktivit v regionu Morava odborné poradenství u zákazniků ohledně produktů péče o zákaznická data v rámci CRM systémů spolupráce s technickým a marketingovým oddělením spolupráce s vedením společnosti v rámci novinek, inovací reporting

Požadujeme

předchozí zkušenost s technickým obchodem ( strojírenství, petrochemický průmysl) angličtina na úrovni B1/B2 - komunikace pouze s mateřskou společností

Nabízíme

služební automobil i k soukromým účelům variabilní složka k fixní mzdě (až 75 % mzdy) 2 dny v týdnu práce z domova 1000 kč každý měsíc v podobě benefitní karty 1000 kč příspěvek na penzijní/životní pojištění 5 týdnů dovolené stravenky flexibilní pracovní doba firemní akce jazykové kurzy možnost karierního růstu hrazená školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup