Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro EU

referenční číslo: 41255 | aktuálnost: 07.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti se zahraničním obchodem? Nevadí Vám cestování v rámci Evropy? Jste technicky zaměřeným člověkem? Pro výrobce vzduchotechniky hledám nového kolegu/kolegyni do obchodního týmu - na starosti dostanete jak akvizice, tak i portfolio stávajících zákazníků. Budete se věnovat prodeji kompletních řešení na míru a snažit se najít pro zákazníka tu správnou cestu. Vaším cílem bude i rozšíření distributorské sítě na svěřených trzích. Náplň práce: péče o stávající zákazníky na evropském trhu hledání nových obchodních příležitostí a partnerů vyjednávání obchodních podmínek a zpracování cenových nabídek zahraniční služební cesty zodpovědnost za plnění plánů analýza trhů, reporting, návrhy obchodních strategií tvorba forecastů pro výrobu a nákup

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání (technika, ekonomika) praxe v technickém obchodu komunikativní angličtina zkušenosti s vedením zahraničních obchodních jednání (v AJ) ochota cestovat (2 - 3 dny v týdnu) prozákaznický přístup reprezentativní vystupování, samostatnost a organizovanost

Nabízíme

fixní mzdu + další bonusy podíl ze zisku firmy vyplácený 2x ročně 5 týdnů dovolené + narozeninové volno příspěvek na penzijko dotované stravování vzdělávací kurzy a školení   Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět" a já Vás budu kontaktovat s dalším postupem.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup