Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce pro české vydavatelství

referenční číslo: 2000215683 | aktuálnost: 16.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, malé české vydavatelství lifestylových časopisů, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obchodní zástupce pro české vydavatelství.

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky, kteří s nimi již dlouhodobě spolupracují
  • Vyhledávání nových potenciálních zákazníků
  • Sjednávání schůzek se zákazníky a vedení jednotlivých kampaní pro ně
  • Úzká spolupráce s redakcí

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oblasti prodeje z vydavatelského/redakčního prostředí
  • Proaktivitu, samostatnost a komunikativnost
  • Spisovnou češtinu, popřípadě slovenštinu (není nutnost dalších jazyků, jsou pouze výhodou)

Nabízíme:

  • Spolupráci na HPP/IČO
  • Prostředí malé společnosti, kde se všichni dobře znají
  • Velkou podporu ze strany redakce
  • Možnost se realizovat, vytvářet kampaně dle vlastní chuti – nebudete omezen/a korporátními procesy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Po zapracování a dobrých výsledcích je možná neomezená práce z domova
  • Fixní mzdu + provize dle kampaně (7 – 20 %)
  • Notebook a mobil
  • Benefity ve formě barteru s jejich klienty (např. sleva na víkendový pobyt atp.)
  • Kancelář: Praha 4 – Podolí
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Grafika, Obchod, prodej, nákup

Profese: account manager, obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Práce převážně z domova