Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně produktový manažer | oblast staveb | atraktivní mzda

referenční číslo: 54669 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Stabilní mezinárodní společnost s výborným renomé hledá do svého obchodního týmu posilu. Hledáme obchodně produktového manažera, kterého/kterou bude bavit prezentovat stavební materiály a produkty přímo u developerů a architektů. Těšit se můžete na atraktivní mzdu, kvartální bonusy a zajímavé projekty.
Komunikace a networking s developery, projektanty, architekty Prezentace produktů společnosti Provádění technické konzultace Práci v systému CRM, práce v SAP, příprava reportů Spolupráce na projektech, udržování si přehledu o plánech a realizacích nových projektů Průběžné sledování trhu a konkurence Plnění KPIs a ročního plánu

Požadujeme

Vzdělání stavebního směru Praxe ve stavebním sektoru na obdobné pozici AJ na komunikativní úrovni, min. lepší B1-B2 (komunikace s kolegy v zahraničí) Technické myšlení, orientace se ve stavební dokumentaci Proaktivní a inovativní přístup Ochota jezdit a cestovat

Nabízíme

Atraktivní fixní mzda Kvartální bonusy Práce formou home office a v terénu Služební vůz i k soukromým účelům Flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené Cafeterie Notebook, telefon Stabilita a dobré jméno na trhu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl