Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby | nový bydžov

referenční číslo: 5-23-400546 | aktuálnost: 30.11.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme zkušeného a dynamického vedoucího výroby, který se připojí k našemu týmu a povede náš výrobní provoz , který se zaměřuje především na zemědělský a potravinářský průmysl.

Co Vás na pozici čeká:

- Plánování, organizace a řízení výrobních operací a procesů
- Dodržování stanovených cílů v oblasti kvality, produktivity a nákladů
- Sledování vývoje v oblasti výrobních technologií a případná implementace nových postupů

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- Minimálně 2 roky zkušeností na vedoucí pozici ve výrobě
- Silné organizační a řídicí schopnosti s důrazem na dosahování výsledků
- Schopnost vést tým a motivovat zaměstnance ke společnému cíli
- Technické znalosti a porozumění výrobním procesům
- Schopnost identifikovat a řešit problémy a přijímat strategická rozhodnutí

Nabízíme

- Finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
- Bonusová složka
- Flexibilní pracovní doba
- Poukázky na sport, relaxaci a kulturu
- Stravenky
- Neustálé odborné vzdělávání a profesní rozvoj

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Královéhradecký kraj, Nový Bydžov,

Region: Královéhradecký kraj, Česká republika

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita