Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce (m/ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29239860712 | aktuálnost: 03.05.2024

COMPAG CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- příjemné vystupování, vstřícnost a flexibilitu
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- dobré znalosti MS Office
- praxe v obchodní činnosti výhodou
- znalosti technické a z oblasti odpadového hospodářství výhodou

Pracovní náplň:
- komplexní péče o nové a stávající zákazníky
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- oslovování a jednání s klienty
- tvorba cenových nabídek
- zpracování podkladů pro výběrová řízení
- zajišťování subdodávek pro získané zákazníky
- zpracování objednávek a podkladů pro fakturaci ukončených zakázek
- předkládání výsledků vedení společnosti
- spolupráce při zajištění zakázek
- tvorba smluv a dodatků
- administrativní činnosti (vedení smluv, skenování, kopírování…)

Nabízíme
- práci na HPP a zázemí ve stabilní a dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
- zaučení v oblasti nakládání s odpady a dalších komunálních služeb
- nástupní mzda od 30.000 Kč
- dobrý pracovní tým a přátelské pracovní prostředí
- zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
zaměstnanecké výhody (PC a telefon k dispozici, příspěvek na stravování apod.)
- služební vůz k dispozici
- místo výkonu práce - Mimoň
- nástup možný ihned

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC dobrá znalost MS OfficePHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič/řidičkaPHP_EOL

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: V Lukách 95, Mimoň, 47124

Region: Liberecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy