Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - laboratorní technika

referenční číslo: 52511 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte dobré technické myšlení? Rozumíte fyzikálním zákonům a dokážete rychle navnímat fungování různých zařízení? Domluvíte se anglicky? Pro mého klienta hledám šikovného technicko - obchodního reprezentanta pro obchod s laboratorní technikou od špičkového výrobce! Náplň práce: péče o stávající klienty z řad laboratoří a výzkumných ústavů prezentace portfolia produktů špičkového výrobce návrhy řešení pro klienty a příprava nabídek příprava a uzavírání smluv komunikace s dodavatelem (výrobcem) zařízení práce v kanceláři i terénu

Požadujeme

SŠ/VŠ technického zaměření přehled v oblasti fyziky či elektrotechniky AJ slovem i písmem praxe v jednání se zákazníky schopnost navrhnout správné řešení pečlivost a zodpovědnost řp. B + ochota cestovat (ČR, SR)

Nabízíme

stabilní zaměstnání s kompletním zaškolením prima kolektiv a rodinnou atmosféru služební automobil i k soukromým účelům 5 týdnů dovolené stravenkový paušál flexibilitu s možností home office Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Věda a výzkum, Výroba, průmysl