Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce | elektroinstalační materiál

referenční číslo: 5-23-398373 | aktuálnost: 11.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte v sobě obchodního ducha?
Pojem elektroinstalační materiál neslyšíte poprvé, ale už o něm něco víte.

Máme tu pozici OBCHODNÍK ELEKTROINSTALAČNÍCH MATERIÁLŮ

Vaši náplní práce bude:

- Prezentace zboží zákazníkům
- Poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží
- Podpora prodeje
- Vedení evidence a obchodní dokumentace
- Prodej elektroinstalačního materiálu
- Péče o stávající zákazníky a akvizice zákazníků nových
- Obchodní činnost a podpora e-commerce

Požadujeme

- Znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru elektro či elektromechanik
- Znalost MS Office (Word, Excel)
- Výborné komunikační schopnosti
- Proaktivní přístup
- Férové jednání a chuť pracovat
- Řidičský průkaz - skupina B

Nabízíme

- 5 týdnů placené dovolené (týden placené dovolené navíc)
- Stravenkový paušál 136 Kč/den
- Cafeterie
- Provize z prodeje (neomezený strop)
- Příspěvek na penzijní připojištění a na životní pojištění
- Služební vozidlo, mobilní telefon, notebook
- Možnost podílení se na zajímavých mezinárodních projektech
- Výrobky a služby společnosti se slevou pro zaměstnance
- Předpoklad dlouhodobé spolupráce (po 3 letech další dny dovolené navíc)
- Nástup možný ihned, nebo dohodou
- Působnost: region Praha

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Pardubice, Pardubice,

Region: Pardubický kraj, Česká republika

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita