Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce, auto i k soukrom. účelům, i junior #WM5US

referenční číslo: 662a50343a5a85d1c3804660 | aktuálnost: 04.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jste technicky orientovaný/á a zároveň máte obchodního ducha? Dokážete vysvětlit i složitější elektrotechnické koncepty jednoduchým a srozumitelným způsobem? Připojte se k šikovnému obchodnímu týmu a buďte klíčovým spojením mezi technickými řešeními a potřebami zákazníků. Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, auto i pro soukromé účely, home office, prémie aj.
Náplň práce:
- obchodní činnost v oblasti elektrotechnicky
- vyhledávání a získávání nových zákazníků a obchodních příležitostí na trhu
- vytváření a vyhodnocování obchodní strategie
- průzkum trhu, analýza konkurence
- příprava nabídek a nastavování obchodních podmínek
Pracovní doba: flexibilní prac. doba + časté výjezdy ke klientům a na schůzky, občasný home office
Nástup možný ihned, nebo dle domluvy.

Požadujeme

- technické vzdělání či zájem o obor elektro, technika apod.
- obchodní a komunikační dovednosti
- komunikativní znalost německého jazyka, příp. AJ
- řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič

Nabízíme

- motivující mzdové ohodnocení dle obratu
- služební automobil (i k soukromým účelům)
- volnou ruku a možnost se realizovat
- příspěvky na životní/penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- práci na hlavní pracovní poměr a na dobu neurčitou ve stabilní firmě
- vzdělávací a teambuildingové akce
- služební telefon a notebook
- stabilní tržní prostředí
- možnost kariérního růstu, vzdělávání, jazykové kurzy
- práci v příjemném kolektivu

Mzda: 45 000 - 95 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Ekonomika, Energetika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita