Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce | auto

referenční číslo: 6-23-398206 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jsi šikula co má zkušenosti s obchodem, komunikací se zákazníky, akvizicemi a válí anglicky?
Nebojíš se mluvit s lidmi a navazovaní kontaktů ti nedělá problém?

Pak právě pro tebe tu máme pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Tvoje úkolem bude:
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Tvorba prodejní sítě dle přidělených regionů
- Péče o stávající zahraniční klienty
- Časté obchodní návštěvy až 80% z pracovního času
- Tvorba cenových nabídek
- Sledování vývoje zahraničních trhů a konkurence
- Spolupráce na technickém rozvoji výrobků
- Propagace technických novinek a podpůrná marketingová činnost
- Spolupráce na přípravě, organizaci a účasti na veletrzích
- Reporting

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ
- MS Office - velmi dobrá znalost
- AJ - min. na úrovni B1 (aktivně, budeš jí používat v komunikaci se zákazníky)
- praxe na pozici obchodního zástupce pro zahraniční trhy minimálně 3 let
- obchodní dovednosti a zkušenosti s prodejem B2B, B2C
- Zkušenosti s Key Account Management
- Technický background
- Možnost práce na HPP i jako OSVČ

Nabízíme

- 25 dní dovolená
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Kvalitní technické prostředky pro moderní prezentaci výrobků
- Auto
- Telefon, notebook, tablet

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jihlava, Jihlava,

Region: Kraj Vysočina, Česká republika

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita