Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní reprezentat/ka - home office (AŽ 90.000 KČ)

referenční číslo: 51875 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste komunikativní osobnost s dobrými vyjednávacími schopnostmi? Máte praxi v oblasti hutního materiálu? Jste schopni budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky? Pokud ano, tak jste pro nás ideální kandidát/ka!
Úspěšná obchodně výrobní společnost přijme zkušeného kolegu na pozici OBCHODNÍ REPREZENTAT/KA - HOME OFFICE (AŽ 90.000 KČ)

Náplň práce

  • Aktivní hledání nových obchodních příležitostí a rozšiřování zákaznického portfolia v oblasti hutních materiálů v lokalitě Severních a Jižních Čech
  • Budování a udržování pevných vztahů se stávajícími zákazníky
  • Poskytování technického poradenství ohledně hutních materiálů a jejich využití
  • Pravidelná komunikace s dodavateli a řízení skladových zásob

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti obchodu s hutním materiálem podmínkou
  • Aktuální praxi na pozici Obchodní zástupce/Obchodí manažer
  • Silné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Min. SŠ vzdělání, technický směr výhodou
  • Zájem o neustálý rozvoj v oboru
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání pro firmu s dlouholetým a silným postavením na trhu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Automobil k osobním účelům
  • Notebook a mobilní telefon
  • Stravenky
  • Home Office s možností využití firemního zázemí nedaleko Plzně (vhodné pro kandidáty z krajů - Plzeňského, Jihočeského a dále ze Severních Čech)

Mzda: 50 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup