Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní reprezentant - HPP, služební vůz, fix + bonusy

referenční číslo: 53105 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro nadnárodní společnost zabývající se dodávkami regálových systémů hledám nového kolegu - obchodníka pro region východních Čech. Ideální kandidát má již obchodní zkušenost, preferuje projektový obchod před katalogovým prodejem, nebojí se vyhledávat nové možnosti a dokáže si sám organizovat čas i pracovní náplň. Důležitá je i angličtina pro komunikaci a zaškolení v rámci korporátu. Náplň práce: vyhledávání nových obchodních příležitostí péče a stávající klienty kontakt se zákazníky zejména z řad průmyslových podniků specifikace požadavků a příprava cenových nabídek příprava řešení na míru spolu s technickým oddělením práce v terénu/home office

Požadujeme

SŠ vzdělání schopnost pochopit technická řešení praxe na obchodní pozici řp. B a uživatelská práce na PC AJ na komunikatovní úrovni samostatnost a spolehlivost dobré komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme

zaměstnání na HPP fixní mzdu v rozmezí 40 - 50.000Kč dle zkušeností měsíční, čtvrtletní a roční bonusy dle plnění targetů služební automobil i pro neomezené soukromé užívání mobil a notebook 5 týdnů dovolené kompletní zaškolení a onboarding program Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Vaše CV v ČJ i AJ přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl