Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní reprezentant - beauty segment

referenční číslo: 51916 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás beauty svět a v oblasti péče o pleť, pokožku a vlasy jste jako ryba ve vodě? Máte už nějakou tu obchodní zkušenost a preferujete práci "v terénu" před kancelářskou nudou? Jste komunikativní a organizační typ, který si dokáže naplánovat pracovní den sám za sebe? Pak hledáme právě Vás! Náplň práce: péče o stávající zákazníky z řad kosmetických a kadeřnických studií vyhledávání nových příležitostí osobní návštěvy u zákazníků, prezentace novinek a akcí obchodní a marketingová podpora zákazníkům zpracování příslušné administrativy

Požadujeme

SŠ vzdělání zájem o beauty obor, kultivovaný vzhled zkušenosti s obchodní činností v terénu dobré prezentační a komunikační schopnosti organizační a plánovací dovednosti schopnost samostatné práce řp. B - aktivní řidič

Nabízíme

práci na hlavní pracovní poměr fixní mzdu v rozmezí 35 - 40.000Kč propracovaný systém obchodních bonusů 5 týdnů dovolené tablet a mobilní telefon automobil i k soukromému využívání Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní