Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní referent | Zpracování faktur a objednávek

referenční číslo: 53489 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Brněnská rodinná firma, která je již přes 20 let předním a výhradním dodavatelem techniky a komponent pro průmyslovou a domovní automatizaci, hledá dalšího člena do týmu na pozici Obchodního referenta! Jako obchodní referent bude zajišťovat objednávky, zpracovávat faktury a komunikovat s klienty i dodavateli, a to také v anglickém jazyce!
Zpracovávat faktury Objednávat zboží od dodavatelů a zajišťovat jeho následné uskladnění či převoz Komunikovat se zákazníky a zahraničními dodavateli (emailem i telefonicky) Řešit případné reklamace Zajišťovat administartivní činnosti spojené s rolí

Požadujeme

Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém (komunikace s klienty/dodavateli) Máte předešlé zkušenosti na obdobné pozici Máte zkušenost s vypracováním faktur a objednávkami Orientujete se v MS Office

Nabízíme

Týden dovolené navíc Kurz anglického jazyka v rámci společnosti Fitness ve firmě Příspěvek na stravování Občerstvení na pracovišti Odměňování dle obchodních výsledků firmy, věrnostní programy Smlouvu na HPP Firemní sportovní a kulturní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup