Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní referent | Práce vhodná i pro absolventy

referenční číslo: 53524 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V našem obchodně-technickém týmu sháníme nový talent, který se k nám připojí!
Proaktivní hledání nových obchodních příležitostí Pravidelná komunikace a péče o existující zákazníky Zpracování nabídek a objednávek v ERP systému Helios Monitorování dodávek a potvrzování termínů pro zákazníky Zakládání nových zákazníků do systému a pravidelná aktualizace informací

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání (ideálně v oblasti strojírenství) Praxi na obdobné či obchodní pozici Zkušenost alespoň s částí našeho sortimentu – výhodou obalový materiál Schopnost dobré spolupráce, aktivní přístup, zodpovědnost a pečlivost, komunikativní osobnost, která bude přínosem pro celý tým Mít chuť a ambice se profesně posouvat a tím se zdokonalovat Výhodou znalost ERP Helios

Nabízíme

Podpora ze strany přední mezinárodní společnosti v oblasti oprav a údržby strojů a zařízení Možnost zajímavé a rozmanité práce v příjemném pracovním kolektivu Odpovídající finanční ohodnocení včetně kvartálních bonusů Stravenky k dispozici Příspěvek na penzijní připojištění po odpracování 1 roku 5 týdnů placeného volna Možnost využití benefitů jako Multisport nebo Flexipassy Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup