Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní referent/ka s nj/aj

referenční číslo: 40796 | aktuálnost: 29.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v administrativě, v obchodu nebo v zákaznickém servisu? Domluvíte se anglicky nebo ještě lépe německy? Setkal/a jste se s celní problematikou? Tak výborně! Zašlete životopis!

Prosperující společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍ REFERENT/KA S NJ/AJ

Náplň práce

  • spolupráce s obchodním oddělením
  • příprava smluv a podkladů k obchodnímu jednání
  • zadávání dat do systému
  • zajišťování logistiky
  • expedice přeprav

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • ideálně praxi na zákaznickém servisu, v logistice, v obchodu
  • znalost německého nebo anglického jazyka
  • dobrá znalost MS Office

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • odměny
  • možnost nástupu i IHNED
  • lokalita: Bohumín

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair