Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní referent/ka s AJ (32-43.000 Kč)

referenční číslo: 52089 | aktuálnost: 08.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste ambiciózní osobnost se silnými komunikačními dovednostmi? Máte SŠ vzdělání? Umíte anglicky alespoň na mírně pokročilé úrovni? Pokud se chcete připojit k našemu týmu a hrát klíčovou roli v rozvoji našeho obchodního úspěchu, dejte nám o sobě vědět!

Stabilní výrobní společnost na trhu hledá novou posilu na pozici:
OBCHODNÍ REFERENT/KA S AJ (32-43.000 Kč)

Náplň práce

  • Proaktivní rozšiřování našeho zákaznického portfolia (cold call)
  • Sjednávání schůzek se zákazníky pro našeho obchodního zástupce
  • Tvorba a prezentace nabídek
  • Úzká spolupráce s obchodním zástupcem / výrobou
  • Práce v MS Office - Excel
  • Ad hoc úkoly

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost MS Excel
  • Anglický jazyk na úrovni B1 (komunikativní)
  • Zkušenost v oblasti obchodu, ideálně v B2B prostředí - výhodou
  • Silné komunikační dovednosti
  • Samostatnost, organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Pracovní doba 37,5h
  • Mobil, notebook
  • Občasný Home Office
  • Stravenkový paušál
  • Sodexo Pass
  • Prostor pro vlastní kreativitu a inovace
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: 10 minut od Uherského Ostrohu

Mzda: 32 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Ekonomika, Doprava, logistika, Marketing, reklama, public relations