Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní referent/ka, flexi prac. doba, možnost HO #wy5tg

referenční číslo: 65e08ffed2e3b0da9feb5cb8 | aktuálnost: 30.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenost z oblasti obchodu ideálně v automotive či jiné technické oblasti? Baví Vás komunikace se zákazníky a máte komunikativní znalost angličtiny? Pak se nám neváhejte ozvat! Hledáme šikovnou posilu obchodního oddělení. Nabízíme motivující mzdu, pružnou pracovní dobu s možností home office a mnoho dalších zajímavých bonusů.
Náplň práce:
- drobná obchodní činnost a běžná administrativa související s obchodním oddělením
- komunikace se stávajícími zákazníky a péče o ně
- vyřizování objednávek, příprava cenových nabídek
- občasné služební cesty k zákazníkům
- spolupráce s dalšími odděleními napříč společností

Požadujeme

- Praxe na obdobné pozici ideálně v oblasti automotive či jiné technické oblasti, výhodou je vzdělání technického či obchodního směru
- Komunikativní znalost angličtiny
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- Mzdové ohodnocení dle zkušeností
- Pružná pracovní doba
- Možnost home office
- Týden dovolené navíc
- Zkrácená pracovní doba 37,5h týdně
- Vlastní jídelna s dotovanými obědy (výběr ze 4 jídel)
- Příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném roce
- Zvýhodněný mobilní tarif
- Zajímavé projekty pro zákazníky z celého světa
- Zázemí stabilní společnosti
- Výborná dostupnost (bezplatné parkování, autobusová zastávka, hlídané stojany na kola)

Mzda: 50 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita