Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní ředitel - pozemní stavitelství

referenční číslo: 53939 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Stavební společnost, která se věnuje veřejným, ale i soukromým zakázkám, aktuálně hledá nového Obchodního ředitele/-ku. Pokud Vás láká možnost být kreativní, skutečně "roztáhnout křídla" a pracovat ve společnosti, která má své významné postavení v českém stavitelství, mohla by být tato příležitost pro Vás. Na této pozici budete součástí top managementu, kde máte klíčovou odpovědnost v procesu získávání stavebních zakázek (1,5 - 1,8 mld. obratu), budete spolupracovat a vést obchodní tým a podílet se na procesu realizace různorodých projektů, které Vás svoji rozmanitostí budou bavit. Pokud jste "relationship builder", máte praxi na řídící pozici v pozemním stavitelství - ideálně na straně GD a vybudované kontakty B2B, pak jste náš vysněný ideál.
Průzkum trhu a zajišťování obchodních zakázek pro společnost Koordinace činností a příprava podkladů pro sestavení plánu obratu společnosti Organizace a průběh jednání se zákazníky o smlouvách a dodatcích k uzavřeným smlouvám včetně úpravy rozsahu a ceny, jednání se zákazníky (klienty) v průběhu realizace zakázky Zpracování návrhů pro vyhlášení obchodní politiky firmy a její aktualizace, koordinace činností obchodního oddělení včetně odpovědnosti za ekonomiku obchodního oddělení, kontrola rozpočtového oddělení Posouzení příležitostí z hlediska IMS, koordinace prací na přípravě smluvních vztahů Přímé vedení 3-4 lidí (obchodní manažer, vedoucí rozpočtu/nepřímo 7)

Požadujeme

SŠ/VŠ stavebního směru podmínkou Praxe na řídící pozici v pozemním stavitelství, ideálně na straně GD s vybudovanými kontakty B2B Výborné komunikační a organizační schopnosti Schopnost pracovat pod tlakem, aktivní přístup Proaktivní osobnost, schopnost myslet v souvislostech ŘP. sk. B Komunikativní AJ Bezúhonnost Koho hledáme osobnostně? "Relationship builder" a schopný vyjednavač "člověk s lokty" Strategický přístup a vyjednávací dovednosti Etický obchodní přístup a diskrétnost Odolnost a adaptabilita

Nabízíme

Motivační finanční ohodnocení, provize z uzavřených obchodních zakázek Služební vůz i pro soukromé účely Stravenková karta v hodnotě 110 Kč/den Příspěvek na penzijní připojištění Sick days 2x Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele Nadstandardní zdravotní péče Příspěvek na výuku angličtiny nebo němčiny přímo ve firmě Mobilní tarif „Rodina“ až pro pět telefonních čísel
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup