Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní ředitel/ka (pro zahraniční trhy)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29250220797 | aktuálnost: 03.05.2024

MGM COMPRO s.r.o.

Upřesňující informace

Jste technicky založený člověk, ale zároveň samostatný, přátelský a komunikativní? Jak by se Vám líbilo pracovat na projektech s klienty jako je třeba Airbus, BMW, Bell nebo Toyota?

Jaká je náplň Obchodního ředitele v MGM COMPRO?
· Řízení obchodního oddělení a vedení týmu, odpovědnost za výsledky
· Návrh obchodní strategie, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí
· Komunikace s obchodními partnery, účast na veletrzích, návštěva zahraničních klientů po celém světě (Německo, USA, Austrálie, Japonsko, Jižní Korea apod.)
· Pravidelné vyhodnocování prodejních výsledků, marketingové podpory, reporting pro vedení
· Zefektivnění procesů a rozvoj podřízených
Co od vhodného kandidáta požadujeme?
· SŠ vzdělání, nejlépe však VŠ
· Znalost angličtiny alespoň na úrovni B2
· Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, profesionální a příjemné vystupování
· Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici, zkušenosti s vedením týmu
Jaké budou Vaše benefity?
· Progresivní mzda s procentuálními bonusy z realizovaných zakázek
· Vybavíme Vás notebookem a mobilním telefonem (s neomezeným tarifem i pro osobní účely)
· Možnost služebního vozidla
· Přispějeme Vám na stravu
· Rádi Vás budeme podporovat v dalším vzdělání (odborném i jazykovém)
· Flexibilní pracovní dobu s možností home office
Tým obchodníků je u nás přátelský, otevřený a dynamický. Neváhejte a zjistěte o nás více na webových stránkách www.mgm-compro.com. Naleznete na nich nejen naše produkty, novinky, ale i reference klientů, se kterými spolupracujeme.
Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, rádi Vám o pozici řekneme osobně více.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Růžová 307, Zlín, 76302

Region: Zlínský kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské