Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní ředitel/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 19564120703 | aktuálnost: 27.04.2024

K a S, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce : řízení obchodní politiky společnosti a obchodního týmu, komunikace s dodavateli a zákazníky, vyjednávání obchodních podmínek, tvorba kalkulací, rozvíjení sortimentu, analýzy potřeb a změn trhu, spolupráce na marketingových aktivitách.
Požadujeme : vzdělání SŠ/VŠ nejlépe technického směru, obchodní zdatnost, praxe na podobné pozici min. 2 roky, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, všeobecný rozhled, ochota cestovat. Technické zaměření a praxe v chladicí technice vítány.
Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování, zaměstnanecké výhody, služební vozidlo.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail prace@kas.cz, do subjektu prosím uveďte "Obchodní ředitel".

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Práce s PC - jiné pokročilá znalost práce s kancelářským SWPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: 157, Pardubice, 53333

Region: Pardubický kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita