Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer | služební automobil i pro soukromé účely

referenční číslo: 53301 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost BR GROUP, která se zaměřuje především na rozvoj českého průmyslu a jeho expanzi na světové trhy, hledám obchodního manažera. Pokud máte rozsáhlé zkušenosti v oblasti obchodu v automobilovém průmyslu a hledáte novou pracovní výzvu, kde můžete uplatnit své obchodní, organizační a vedoucí dovednosti, pak je tato pozice možná právě pro vás!
Vedení a koordinace obchodního týmu Zavádění firemních, obchodních strategií do praxe a odpovědnost za jejich uskutečnění Řízení a udržování obchodních vztahů se zákazníky Odpovědnost za získávání nových obchodních kontraktů a za ziskovost obchodního portfolia Plánování a vedení schůzek se zahraničními i tuzemskými klienty Komunikace s obchodními partnery v anglickém jazyce Reportování vedení společnosti Občasné služební cesty

Požadujeme

VŠ vzdělání, nejlépe ve strojírenství Znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou Minimálně 5 let zkušeností ve výrobní společnosti zaměřené na automotive průmysl Výborné organizační a komunikační dovednosti Reprezentativní vystupování, důslednost, časová flexibilita Ochota cestovat – tuzemské i zahraniční služební cesty

Nabízíme

Perspektivní práce pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost Služební automobil i pro soukromé účely, firemní notebook je samozřejmostí Individuální jednání o nástupní mzdě dle vašich zkušeností Flexibilní pracovní doba E-Stravenky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup