Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer pro ČR i zahraničí

referenční číslo: 51811 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme novou posilu do obchodního oddělení - pokud jste obchodník tělem i duší, je Vám blízký nejen český, ale i zahraniční trh a navíc máte zkušenosti s prodejem technického produktu (strojírenství), pak jste náš člověk! Na této pozici se budete věnovat jak rozvoji stávajících zákazníků a trhů, tak i vyhledávání nových možností spolupráce. Plnou podporu Vám poskytne jak tým technické podpory, tak i vedoucí celého obchodního oddělení. Náplň práce: péče o stávající zákazníky a rozvoj spolupráce vyhledávání nových příležitostí (ČR i zahraničí) tuzemské i zahraniční služební cesty vedení obchodních jednání příprava podkladů, nabídek a prezentací spolupráce s technickou podporou komunikace se zákazníky v průběhu projektu

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru praxe v oblasti tuzemského i mezinárodního obchodu ochota cestovat reprezentativní vystupování a dobré prezentační schopnosti schopnost samostatné a organizované práce AJ nebo NJ na profi úrovni řp. B

Nabízíme

stabilní zázemí a dlouhodobou spolupráci fixní mzdu + bonusový systém automobil i k soukromým účelům 25 dnů dovolené dotované stravování příspěvek na penzijko kompletní zaškolení a další růst Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl