Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer (od 60.000 Kč)

referenční číslo: 43215 | aktuálnost: 09.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený technický obchodník a umíte komunikovat v anglickém jazyce? Orientujete se v technické dokumentaci a jste aktivním řidičem? Pokud ano a máte zkušenost a vášeň pro obchodování, můžeme nabídnout velmi zajímavou pozici s řadou výzev. Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu!
Dynamická společnost hledá kolegu / kolegyni na pozici:
OBCHODNÍ MANAŽER (OD 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Péče o stávající firemní zákazníky, které budete mít na starost
  • Prezentace vybraného portfolia produktů firmy a příprava cílených produktových nabídek
  • Samostatné plánování schůzek s klienty a příprava cenových nabídek, sledování zakázek a platební morálky zákazníků
  • Prodej technických řešení
  • Vedení obchodních jednání a prezentací.

Požadujeme

  • Praxe na pozici obchodního zástupce
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Orientaci v technické dokumentaci.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s PC
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Auto pro soukromé účely
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce
  • Lokalitu: okres Opava

Mzda: 60 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup