Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer/ka - hutní materiály (45-90.000 Kč)

referenční číslo: 53730 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste komunikativní osobnost s dobrými vyjednávacími schopnostmi? Máte praxi v prodeji hutního materiálu nebo technického produktu? Jste schopni budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky? Pokud ano, tak jste pro nás ideální kandidát/ka!

Úspěšná obchodně výrobní společnost přijme zkušeného kolegu na pozici

OBCHODNÍ MANAŽER/KA - HUTNÍ MATERIÁLY (45-90.000 Kč)

Náplň práce

  • Aktivní hledání nových obchodních příležitostí a rozšiřování zákaznického portfolia v oblasti hutních materiálů v lokalitě Severních, Západních a Jižních Čech
  • Budování a udržování pevných vztahů se stávajícími zákazníky
  • Poskytování technického poradenství ohledně hutních materiálů a jejich využití
  • Pravidelná komunikace s dodavateli a řízení skladových zásob

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti obchodu s hutním materiálem nebo technickým produktem podmínkou
  • Aktuální praxi na pozici Obchodní zástupce/Obchodí manažer
  • Silné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Zájem o neustálý rozvoj v oboru
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání pro firmu s dlouholetým a silným postavením na trhu
  • Motivující finanční ohodnocení/provizní systém
  • Automobil k osobním účelům
  • Notebook a mobilní telefon
  • Stravenky
  • Home Office po zapracování (vhodné pro kandidáty z krajů - Plzeňského, Jihočeského a dále ze Severních Čech)
  • možnost nástupu ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: region Západních, Severních a Jižních Čech s možností kancelářského zázemí nedaleko Plzně

Mzda: 45 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup