Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní manažer/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29213220729 | aktuálnost: 01.05.2024

APATOR METRA s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: Příprava podkladů pro obchodní jednání, akvizice nových zákazníků, budování a udržování vztahů s našimi klienty, prezentace výrobků u zákazníků, příjem a vyřizování objednávek, vedení evidence a obchodní dokumentace v informačním systému.
Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání, zkušenost na obdobné pozici výhodou, vynikající vyjadřovací schopnosti, schopnost práce v týmu, velmi dobrou znalost anglického jazyka, dobrá znalost dalšího světového jazyka výhodou, výbornou znalost práce na PC, ochota vyjíždět na pracovní cesty i zahraniční, znalost prezentačních technik a schopnost tvoření prezentací, samostatnost, flexibilitu, loajalitu
Nabízíme:
odpovídající finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC výborná znalostPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Havlíčkova 919/24, Šumperk, 78701

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita