Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer - elektrotechnika (od 60.000 KČ)

referenční číslo: 40480 | aktuálnost: 09.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste technicky založený člověk a máte ponětí o průmyslové elektrotechnice? Máte obchod v krvi a umíte komunikovat v angličtině? Jste ochotný cestovat a hledáte zaměstnání v prosperující firmě a přátelském prostředí? Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu!
Hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER - ELEKTROTECHNIKA (OD 60.000 KČ)

Náplň práce

  • Rozšiřování portfolia zákazníků a dodavatelů
  • Komunikace s výrobci a optimalizování zboží k prodeji
  • Starost o stávající klienty a dodavatele
  • Vybudovávání prodejních kanálů
  • Komunikace i se zahraničními klienty
  • Výjezdy převážně v rámci ČR

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání elektro-technického směru
  • Praxi v oblasti obchodu
  • Znalosti v oblasti průmyslové elektrotechniky podmínkou
  • Znalost frekvenčních měničů podmínkou
  • Ochotu cestovat
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikativní osobnost s tahem na branku
  • Samostatnou osobu se schopností pracovat efektivně

Nabízíme

  • Auto i k soukromým účelům
  • Týden dovolené navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Nadstandartní roční bonusy a prémie
  • Přátelské prostředí
  • Lokalitu: okres Nový Jičín

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup