Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní manažer – automobilový průmysl

referenční číslo: 50455 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Mezinárodní společnost s českým původem, zabývající se výrobou materiálu zejména pro automobilový průmysl, rozšiřuje svůj tým o parťáka, který bude pečovat o stávající zákazníky v Česku, Slovensku, Maďarsku a Balkáně a také vyhledávat nové obchodní příležitosti. Do sportovně založeného týmu hledáme obchodníky se zkušeností s prodejem technických produktů. Nutností je pokročilá znalost angličtiny kvůli jednání se zahraničními zákazníky a služebním cestám do zahraničí. Pozice je vhodná pro ty, kterým vyhovuje práce v terénu na osobních schůzkách se zákazníky v kombinaci s prací z domova či z kanceláře. Odměnou Vám kromě atraktivního fixního mzdového ohodnocení bude také vysoký roční bonus, 28 dní volna, home office dle potřeby, smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům, flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování, příspěvky do Cafeterie, mnoho sportovních firemních akcí a také smlouva na HPP.
péče o portfolio stávajících zákazníků v ČR i zahraničí a rozšiřování spolupráce s nimi vyhledávání nových zákazníků osobní schůzky se zákazníky na denní bázi nejedná se o katalogový prodej, takže budete zákazníkům poskytovat odborné poradenství a hledat vhodné řešení pro jejich projekty obchodní jednání se zákazníky úzká spolupráce s projektovým manažerem, který bude se zákazníkem řešit technické záležitosti projektu pravidelné služební cesty do zahraničí, kde se budete potkávat se zákazníky, Vám zaberou přibližně 5 dní v měsíci volná ruka při organizování pracovního dne

Požadujeme

jsme sportovně založený tým, který uvítá stejně orientovaného parťáka zkušenosti na pozici obchodníka v technickém segmentu pokročilá znalost angličtiny je nezbytná kvůli spolupráci se zahraničními zákazníky a pravidelným služebním cestám do zahraničí ŘP skupiny B – aktivní řidič, za volantem budete trávit spoustu času bydliště v Praze či okolí pro pohodlné občasné dojíždění do kanceláře kousek od letiště Václava Havla

Nabízíme

fixní mzdové ohodnocení ve výši 55 000 – 70 000 Kč dle zkušeností roční bonus v hodnotě 20 % roční hrubé mzdy při splnění obchodních cílů smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům home office flexibilní pracovní doba 25 dní dovolené 3 dny sick days příspěvky na stravování příspěvky do Cafeterie v hodnotě 500 Kč měsíčně pravidelné vzdělávací kurzy a školení zaměřené na obchodní dovednosti občerstvení na pracovišti pravidelné sportovní akce – jako tým jezdíme na běžky, kolo či túry po horách kanceláře kousek od letiště Václava Havla spolupráce na HPP nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup