Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer

referenční číslo: 53195 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jako obchodní manažer budete hrát klíčovou roli v prodeji a rozvoji trhu pro naše produkty, které zahrnují motory a generační jednotky. Vaše úkoly budou zahrnovat budování a udržování vztahů se stávajícími zákazníky, identifikaci nových obchodních příležitostí a vedení obchodních jednání. Hledáme vášnivého a zkušeného profesionála, který se aktivně zapojí do rozvoje našeho podnikání a přinese nové perspektivy a strategie.
Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a partnerů Správa portfolia zákazníků Pravidelný kontakt s obchodními partnery v rámci ČR i v zahraničí Tvorba cenových nabídek a objednávek Úzká spolupráce s ostatními úseky společnosti Dohled nad průběhem obchodních zakázek Dodržení termínů expedice zboží a fakturace

Požadujeme

Středoškolské (SŠ) nebo vysokoškolské (VŠ) vzdělání technického směru. Zkušenosti v oblasti prodeje technických produktů nebo služeb, přednostně v oboru strojírenství, automotive nebo energetiky. Vynikající komunikační a organizační schopnosti, s důrazem na dosažení stanovených cílů. Schopnost práce v týmu, spolehlivost a ochota přispívat k celkovému úspěchu týmu. Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalšího jazyka, zejména němčiny, je výhodou. Uživatelská znalost práce v MS Office, včetně Wordu, Excelu a PowerPointu. Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat. Orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost interpretovat technické specifikace. Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost práce v týmu, s důrazem na dosažení společných cílů. Vnitřní motivace a ochota učit se novým věcem, s neustálým zájmem o rozvoj a zdokonalování svých dovedností a znalostí.

Nabízíme

Příspěvek na stravování 3 sick days 25 dnů dovolené MultiSport karta Možnost osobního rozvoje a vzdělávání, včetně jazykových kurzů Výhodné nabídky elektřiny a plynu Odměna za doporučení zákazníka Káva na pracovišti Uvítací balíček pro nové zaměstnance Dárek při významných životních událostech Nabídka firemních akcí Zvýhodněné služby u našeho mobilního operátora Permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup