Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní Manager - automobil + štědrý fix

referenční číslo: 53530 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu? Technika Vám není cizí? Právě hledám posilu do Obchodního oddělení pro lokality: západní, severní, střední a jižních Čechy. Hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti nové akvizice i stávající portfólio klientů.
jednání ve výrobních společnostech ohledně technických řešení péče o stávající zákazníky - podpora technických řešení u zákazníků akvizice nových zákazníků tvorba cenových nabídek spolupráce na realizaci projektů prodej v oblasti robotiky a automatizace

Požadujeme

Zkušenosti s vyjednáváním a obchodními strategiemi Znalost anglického jazyka B1: využijete při interní komunikaci Vzdělání nejlépe technického směru

Nabízíme

5 týdnů dovolené prostředí s velkou mírou zodpovědnosti a flexibility v rámci organizace pracovního týdne a práce z home office. Automobil i k soukromým účelům. firemní iPhone, iPad a notebook, příspěvek na sport a volný čas (Multisport/FlexiPass) jazyková výuka v rámci pracovní doby příspěvek na stravování Kurzy a školení Firemní a kulturní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Ostatní