Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní asistent/ka s AJ a SAP

referenční číslo: 53731 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nehledáme asistentka/ asistentku, ale samostatnou pravou ruku obchodníka. Pokud disponuješ zkušenosti s obchodem a zároveň s administrativou, které se nevyhýbáš a nebojíš se komunikovat v AJ, pak se neváhej na pozici přihlásit! Pro plynulý zaškolovací proces usnadní praxe se systémem SAP.
zpracování a získávání podkladů pro obchodní nabídky (komunikace s dodavateli i v AJ) zpracování kalkulací a cenových nabídek vyřizování dotazů klientům směřující na produktové portfolio rozvoj a podpora prodeje výrobků a služeb zákazníků ve spolupráci s obchodními zástupci správa obchodních dat v systému SAP

Požadujeme

min. 2-3 roky v obchodní činnosti (obchodník, nebo pravá ruka obchodníka) praxe a chuť zpracovávat administrativní úkony, reporty, analýzy aktivní znalost AJ (komunikace s dodavateli) výbornou znalost práce MS Office, MS Word, MS Excel, SAP přátelský přístup, schopnost týmové spolupráce a samostatnost

Nabízíme

zázemí stabilní nadnárodní společnosti příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv motivující finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování možnost příspěvků na penzijní/životní pojištění a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations