Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní asistent/ka

referenční číslo: 2000233188 | aktuálnost: 29.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem i zapůjčováním reklamních stanů, nafukovacích oblouků a bannerů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní asistent/ka.

Náplň práce:

  • Organizační a administrativní podpora obchodního oddělení
  • Příprava podkladů pro obchodní oddělení - cenové nabídky, prezentace, podklady pro jednání
  • Správa e-shopu, kompletní vyřizování objednávek, komunikace se zákazníky
  • Příprava podkladů na obchodní porady, zpracování a evidence zápisů z porad
  • Zpracování reportingu obchodních činností
  • Spolupráce napříč společnosti

Požadujeme:

  • Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
  • Reprezentativní vystupování
  • Znalost práce na PC, MS Office
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost AJ výhodou
  • Znalost systému Helios výhodou
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání u stabilní firmy (26 let na trhu) a v příjemném pracovním prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Mimořádné odměny
  • Vlastní, nesdílené pracovní místo
  • Možnost profesního růstu
  • Nástup možná ihned
  • Místo výkonu práce: Sulice - Hlubočinka

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sulice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Profese: administrativní pracovník, referent, obchodní asistent, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování