Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní asistent/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29119920794 | aktuálnost: 29.04.2024

Roth Czech s.r.o.

Upřesňující informace

POŽADAVKY: - min. SŠ vzdělání s maturitou, znalost obchodní korespondece výhodou, pečlivost, odpovědnost,samostatnost, komunikativnost, ochotu učit se nové věci
NÁPLŇ: zadávání,kontrola a potvrzování objednávek, zjišťování skladových zásob, příprava expedice, fakturace, denní komunikace se zákazníky
NABÍZÍME: - pracovní smlouva na dobu určitou na rok, po zapracování možnost převést smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned, práci v příjemném kolektivu, jazykové vzdělávání na pracovišti, zaměstnanecké benefity formou Flexi poukázek, příspěvek na stravování, firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky, flexi pasy, příspěvky na obědy, jazykové vzdělávání, firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky

KONTAKT: emailem, telefonicky 6.00-14:30 hod

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: nebo
výhodou

Požadujeme

Práce s PC znalost Word, Excel, OutlookPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 160, Třebařov, 56933

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita