Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce - Východní Čechy

referenční číslo: 1638295700 | aktuálnost: 11.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost s třicetiletou tradicí se specializací na mechanicko-elektronická zařízení, konkrétně výukové simulátory, trenažéry a automatizované výdejny léčiv, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně technický zástupce – Východní Čechy.

Pozice je vhodná i pro absolventy. Pokud máte chuť, kvalifikaci a předpoklady, neváhejte a ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Aktivní získávání nových zákazníků a péče o stávající
  • Cestování v rámci svěřeného regionu
  • Orientace a vzdělávání se v nabízeném sortimentu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Samostatnost, organizační schopnosti, rozhodnost
  • Obchodního ducha, komunikativnost, logické uvažování
  • Ochotu učit se novým věcem, pracovat na sobě
  • Znalost angličtiny – alespoň na úrovni B1 (především písemně/pasivně, částečně hovorově pro komunikaci s dodavateli)
  • Ochotu cestovat a také se účastnit 2x-3x ročně veletrhů u dodavatelů
  • Zájem o techniku, medicínu, robotizaci a automatizaci
  • Praxe na obdobné pozici výhodou (ideálně technický, medicínský backround)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek ve společnosti s přátelskou a rodinnou atmosférou
  • Možnost rozvoje svých schopností a znalostí (poznáte nová zařízení a naučíte se jim rozumět)
  • Možnost zvyšování kvalifikace a zlepšení angličtiny (jazykové kurzy)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (fix + provize)
  • 25 dní dovolené
  • Služební vůz, PC, mobil
  • Pružnou pracovní dobu, kombinace práce na HO a v terénu
  • Místo výkonu práce: Východní Čechy + částečně východ Prahy
  • Zázemí společnosti: Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: account manager, obchodní zástupce, farmaceutický reprezentant, key account manager, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova