Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce - strojírenství ZLÍN / MORAVA

referenční číslo: 53215 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přijďte sdílet hodnoty tradiční rodinné společnosti a rozvíjet obchod našich hodnot. Hledáme trpělivého obchodníka, který se chce učit naše technologie, nasáknout naši výrobu, komunikovat s tímto oddělením a přenést atmosféru firmy i k zákazníkům. Plánování diáře a schůzek je zcela na Vás!
Péči o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Prezentace výrobních možností naší rodinné výrobní společnosti s velkým záběrem průmyslu. Cestování po Moravě a Slovensku (možnost i zahraničí). Navrhování technických řešení na míru pro zákazníka, vypracování cenových nabídek. Úzká komunikace s výrobou nutná. Reporting výsledků, zpracování poptávek a cenových nabídek.

Požadujeme

SŠ strojírenského zaměření či jiného technického oboru. Min. 3 roky praxe, jako Obchodně-technický zástupce z výrobní společnosti. Výborné komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování. Podmínkou pro úspěšné obchody technické myšlení a znalost strojíreské výroby. Řidičský průkaz skupiny B. Výhodou znalost anglického jazyka, Aj oceníme - zahraniční obchody.

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti s širokým záběrem výroby. Odpovídající mzdové ohodnocení, lákavý fix + odměny. Firemní automobil. Provize z prodeje. Roční odměny. 25 dnů dovolené a mnoho dalšího.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup