Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce | strojírenství | odměny + auto

referenční číslo: 52787 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného obchodně technického zástupce, který se bude zabývat akvizicí, stejně jako péčí o stávající zákazníky. Těšit se můžete na stabilní prostředí strojírenské společnosti, odměny a vůz k soukromým účelům.
Tvorba a řízení obchodní strategie na svou přidělenou agendu Budování a udržování vztahů se zákazníky v ČR a v zahraničí Reprezentace společnosti na obchodních jednání Vyhledávání nových obchodních případů Tvorba obchodních nabídek Vyjednávání o cenách a jejich kalkulace Spolupráce s back office Reporting vedení společnosti

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici obchodního zástupce ve strojírenské společnosti Pokročilá znalost AJ, min. B2 Znalost oceli a jejich značení podle ČSN EN 10027-1 velkou výhodou Orientace ve výkresové dokumentaci Uživatelskou znalost práce s PC (práce s Excel, Powerpointem) Řidičský průkaz skupiny B Ochotu cestovat

Nabízíme

Fixní mzda + bonusy Flexibilní pracovní doba 20 dnů dovolené Stravenky Možnost home office Notebook, mobil Služební automobil i pro soukromé využití Zajímavou a nevšední práci v rozvíjející se menší společnosti Přátelský mladých i zkušených pracovníků Systém firemního vzdělávání a odborných školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup