Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně-technický zástupce pro Ústecký kraj

referenční číslo: 53443 | aktuálnost: 02.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Německá výrobní společnost v současné době hledá nového parťáka do obchodu, kterým jste možná vy. Jste obchodník tělem i duší? Máte zájem o techniku, praxi v této oblasti nebo vystudovanou technickou školu? Bezva, budu se těšit na váš životopis nebo telefonát. Jedná se o stabilní společnost, která o své zaměstnance pečuje, rozvíjí a jen tak je nepustí. Budete pánem svého času a na starost průmyslové regiony - Ústecký a Karlovarský kraj.
prodej průmyslových maziv akvizice nových obchodních příležitostí převzetí portfolia stávajících zákazníků a rozvíjení obchodu u nich vedení obchodních jednání tvoření cenových kalkulací a nabídek marketingová spolupráce při propagaci výrobků péče o svěřený region - od Aše po Děčín

Požadujeme

komunikativní angličtina - zákazníci jsou nadnárodní společnosti, proto budete hovořit anglicky poměrně často, ale není se čeho át, žádnou obchodní angličtinu netřeba mít :-) SŠ vzdělání technického směru zkušenosti v obchodě B2B, obchodní jednání, navolávání schůzek je pro vás pohoda aktivní řidič - přeci jen ten svěřený region je velký, takže být často za volantem na cestách vám nevadí

Nabízíme

práci pro rozvíjející se nadnárodní společnost fixní plat a bonusy homeoffice služební auto i k soukromým účelům telefon, notebook stravenky, životko a penzijko kurzy a zaškolení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604226079]