Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně-technický zástupce pro strojírenství

referenční číslo: 52532 | aktuálnost: 28.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Mám tu otevřenou pozici pro proaktivního obchodního zástupce se zkušenostmi v oblasti obchodu se strojírenskými produkty. Budete to vy, kdo se připojí do obchodního týmu na Děčínsku? Hlavním úkolem nového člena týmu bude akvizice nových obchodních příležitostí a rozvíjení stávajících obchodních vztahů s důrazem na poskytování vynikajících služeb a řešení jejich potřeb. K dispozici samozřejmě budete mít služební auto. Pokud se cítíte být tím pravým kandidátem pro tuto výzvu, budu se těšit na váš životopis. Místo výkonu práce Děčínsko s možností nástupu ihned.
aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků péče a rozvíjení obchodu u stávajících zákazníků, vyřizování jejich požadavků a být jim technickou podporou návrhy řešení a jejich prezentace zákazníkům vytváření cenových nabídek, zjišťování zpětné vazby vedení záznamů o jednání se zákazníky komunikace s dalšími středisky společnosti

Požadujeme

SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru zkušenosti na obdobné pozici podmínkou, ideálně oblast techniky, strojírenství... ŘP sk. B komunikativní a profesionální vystupování směrem k zákazníkům umět si dobře a efektivně naplánovat schůzky mít orientaci na výsledek být týmový hráč, není to klišé - pokud vám vyhovuje sólová práce, tak toto nebude nic pro vás

Nabízíme

práce ve společnosti s dlouholetou tradicí a neformální atmosférou fixní mzda + nezastropované bonusy možnost profesního i osobního rozvoje příspěvek na stravování vitamínové balíčky teambuildingové akce sick days příspěvek na penzijní spoření firemní knihovna
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup